Дерева стоять в святковому осінньому наряді. Деяке листя танцює в повітрі останній вальс. Веселе сяйво Сонечка на блакитному небі ще надихає на позитивні думки. А от повітря в квартирах не додає радості.
Якось випадково згадала про літню мандрівку. І зразу зігрілась від щасливих миттєвостей життя: 2дні в Одесі і 3 дні в Києві.
Дорога від Бердянська до Одеси зачаровує всіх соняшниковими полями. Не стримались і ми, зупинилися для фотографування.
Мабуть, найважливіше місце для туристів в Одесі – Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку, вид на морський вокзал
Оригінальний вхід увечері на територію курорту “Аркадія” та алея парасольок
Білосніжна колонада біля палацу Воронцова, з якої відкривається вид на Одеський порт, далекі райони Одеси на берегах залива
Гостей Одеси приводять подивитися на будинок-стіну, розташований поруч з палацом Воронцова
На вулиці Дерибасівській в парку одесити поставили пам’ятник “Дванадцятий стілець” авторам твору Ільфу і Петрову. Скільки пригод сталося з головними героями в пошуках цього стільця. а він стоїть тут, на батьківщині авторів. Ще й монетки під ним розсипані.
В Грецькому парку є цікавий фонтан з пам’ятником
На закінчення Одеса здивувала ще одним приколом. Фотограф на Дерибасівській зразу після фотографування видає ось такий газетний аркуш старої газети з інформацією про нас.
Не все встигли подивитися в легендарній Одесі, тому зустріч з нею запланували на наступний рік
А далі була подорож до Києва
Прогулянка урядовим кварталом. Будівля НБУ, будинок з химерами, Верховна рада, Офіс Президента.
Краса Маріїнського палацу і парку поруч з ним
Згадали далеку історію біля Золотих воріт та в Києво-Печерській Лаврі
Відвідали “Співоче поле”, яке вразило інсталяціями з квітів
Побували біля монумента-скульптури “Батьківщина-мати”
Останній день присвятили музею під відкритим небом в Пирогово
Розташований недалеко від Києва, музей народної архітектури та побуту Пирогово дозволяє здійснити мандрівку в часі та своїми очима побачити, як виглядали різні куточки України кілька століть тому. Всього за один день можна пройтися стежками всіх регіонів та ознайомитися з побутом наших предків з Гуцульщини, Наддніпрянщини, Буковини, Слобожанщини тощо. Тут представлені і різні природні зони: і Полісся, і лісостепи, і степи
Музей Пирогово представляє туристам повітряні млини, дерев’яні церкви, пасіки, криниці, господарські угіддя та прості сільські будиночки, вкриті соломою. Ми побачили знаряддя праці, предмети одягу, вироби ткацтва, гончарства, різьбярства та музичні інструменти, на яких нерідко грають запрошені музиканти.