Презентації та відеоуроки за букварем і зошитом “Супутник букваря” К.Пономарьової
Букварний період
Відеоурок “Звук а. Мала буква а”
17. Презентація “Велика буква А”
Презентації та відеоуроки за букварем і зошитом “Супутник букваря” К.Пономарьової
Букварний період
Відеоурок “Звук а. Мала буква а”
17. Презентація “Велика буква А”
Презентації та відеоуроки за зошитом “Я пишу” К. Пономарьової
Букварний період
Урок 16. Презентація “Написання малої букви а“
Відеоурок “Написання малої букви а” за посиланням:
17. Презентація “Написання великої букви А“
Відеоурок “Написання великої букви А” за посиланням:
Структура навчального року 2023-2024
Семестри:
І семестр: 01.09 – 22.12.2023
ІІ семестр: 09.01 – 31.05.2024
Канікули
осінні: 23.10.23 – 29.10.23 (7дн)
зимові: 23.12.23 –07.01.24 (16дн)
весняні: 25.03.24 – 31.03.24 (7дн)
Презентації до уроків математики за підручником і зошитом Н.Листопад
Розділ “Лічба. Числа 1-10”
43. Презентація “Узагальнення вивченого”
42. Презентація “Повторення вивченого. Складання рівностей за малюнком”
41. Презентація “Повторення вивченого”
40. Презентація “Компоненти дії віднімання”
39. Презентація “Компоненти дії додавання”
За підручником Н.Листопад
5. Презентація “Лічба. Розташування предметів у просторі”
Урок № 5 Тема. Лічба. Розташування предметів у просторі («вгорі – внизу», «на», «над», «під», «праворуч – ліворуч»).
Мета: ознайомити учнів із розташуванням предметів у просторі («вгорі – внизу», «на», «над», «під» «праворуч – ліворуч»); формувати навички лічби об’єктів; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.
Очікувані результати: розпізнає розташуванням предметів у просторі («вгорі – внизу», «на», «над», «під» «праворуч – ліворуч»); виконує практичні вправи; вміє лічити об’єкти та раціонально і з користю витрачає свій час.
Хід уроку
3 Презентація “Форма, розмір, колір”
Урок № 3
Тема. Ознаки та властивості предметів. Форма, розмір, колір. Об’єднання об’єктів у групи за певною ознакою. Підготовчі вправи до написання цифр.
Мета: ознайомити учнів із властивостями предметів; формувати навички лічби об’єктів; вчити розрізняти геометричні фігури за розміром, формою, кольором; об’єднувати об’єкти у групи за певною ознакою; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.
Очікувані результати: знає ознаки та властивості предметів; розпізнає предмети за формою, розміром, кольором; об’єднує об’єкти у групи за певною ознакою.
Хід уроку
Урок 1 Презентація “Ознайомлення з підручником. Лічба об’єктів. Геометричні фігури”
Урок № 1. Вступ. Ознайомлення з підручником, зошитом і приладдям для уроків математики. Лічба об’єктів. Геометричні фігури.
Мета: ознайомити учнів із підручником, зошитом і приладдям для уроків математики; формувати навички лічби об’єктів; вчити розрізняти геометричні фігури; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.
Очікувані результати: розпізнає форму оточуючих предметів; розрізняє геометричні фігури — круг, многокутник (трикутник, чотирикутник), куб, кулю, циліндр; розпізнає і описує предмети за їх формою; будує многокутники із підручного матеріалу.
Хід уроку
Презентації та відеоуроки за підручником і зошитом І.Грущинської, З.Хитрої
Розділ “Людина”
2-3 Презентація “Навколишній світ. Чи цікаво бути дослідником?“
Відеоурок “Який мій навколишній світ? Чи цікаво бути дослідником?”
4 Презентація “Чим я відрізняюся від інших?”
Відеоурок “Чим я відрізняюся від інших?”
Буквар, зошит “Супутник букваря” К.Пономарьової
Добукварний період
3 Презентація “Слова, які відповідають на питання ХТО?
Відеоурок “Слова, які відповідають на питання Хто?”
4 Презентація “Слова що відповідають на питання ЯКИЙ? ЯКА? ЯКЕ? ЯКІ?“
Відеоурок “Слова, які відповідають на питання який? яка? яке? які?”
Зошит “Я пишу” К.Пономарьової
Добукварний період
1-2 Презентація “Письмове приладдя. Орієнтація на сторінці зошита”
3 Презентація “Рядок. Верхня і нижня лінії“
Відеоурок “Рядок. Верхні і нижні лінії”